62-800 Kalisz | 63-500 Ostrzeszów

Wycena systemów zabezpieczeń

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe wyceniamy indywidualnie dla każdego obiektu. Ceny najprostszych, ale w dalszym ciągu profesjonalnych systemów zaczynają się już od 500zł w zależności od konfiguracji i potrzeb danego klienta. Oferujemy systemy alarmowe firmy Satel, Paradox, DSC, Risco, Bosch, Aritech, Siemens, Jablotron, Elmes, Sigma. Każdego klienta prosimy o odpowiedź na kilka pytań: Ilość czujników w obiekcie? Alarm z powiadomieniem na telefon? Sterowanie alarmem przez telefon lub internet? Czy w obiekcie będą przebywały zwierzęta(pies, kot)? System przewodowy czy bezprzewodowy?

Telewizja przemysłowa

Wyceny monitoringu, kamer przemysłowych są przygotowywane indywidualnie po konsultacji z oczekiwaniami klienta. Zalecamy konsultacje oraz doradztwo w docelowym miejscu instalowanego systemu. Ceny analogowego systemu monitoringu zaczynają się już od 800zł. Cena jest zależna od ilości kamer, jakości obrazu oraz pojemności dysku twardego. Coraz popularnisze kamery IP z jakością HD lub Full HD to wciąż wyższy wydatek, który rekompensuje jakością obrazu, bez problemu odczytamy np. tablice rejestracyjne. Niezależnie od wyboru rodzaju telewizji przemysłowej, prosze pamiętać, że kluczowa jest poprawna instalacja oraz konfiguracja całego systemu.

Kontrola dostępu

Wyceny systemów kontroli dostępu tworzymy indywidualnie, po obejrzeniu danego obiektu. Oferujemy urządzenia kontroli dostępu firmy Satel, Roger oraz innych producentów. Kontrola dostępu oferowana przez naszą firmę poszerzona jest o dodatkowe zestawy do programowania i wprowadzania kart, moduły rozszerzeń i akcesoria. Oferujemy czytniki czasu pracy, które oparte są o najnowocześniejsze i najbardziej intuicyjne metody identyfikacji (karty zbliżeniowe, odcisk palca, fotorejestrację twarzy).

Najlepsze alarmy, kamery
Inteligentny budynek
Kalisz, Ostrów Wlkp, Konin, Ostrzeszów, Jarocin, Pleszew, Krotoszyn, Sieradz.